Állás, munka Székesfehérvár városában

  Toborzási Gyakornok heti 20 órában - Székesfehérvár

Üzenet a hirdetőnek

Adecco Kft. 2012. 02. 15.

Az Adecco Kft. munkaerő-kölcsönzéssel foglalkozó csapatába keresünk munkatársat a következő munkakörbe:

Feladatok:
Toborzásban aktív részvétel
Adatbázisok szerkesztése, kezelése, interjúk szervezése
Toborzó kollégák segítése
Kapcsolattartás a toborzó kollégákkal
Adminisztráció
Riportok összeállítása
HR és munkaügyi adatbázisok kezelése, adatok frissítése

Elvárások:
Gazdasági vagy Humánerőforrás felsőfokú tanulmányok folytatása
Aktív hallgatói jogviszony
Heti 20 óra szabadidő munkavégzésre
Jó kapcsolatteremtési és kommunikációs képesség
Ms Word és Ms Excel felhasználói szintű ismerete
Pontosság, precizitás
Önállóság
Monotónia tűrés

Előny:
Érdeklődés a HR terület iránt
HR, toborzás, munkaerő-kölcsönzés területén szerzett tapasztalat
Aktív, kommunikáció-képes angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

Amit kínálunk:
Határozatlan idejű bejelentett jogviszony
Heti 20 óra munkaidő
Gyakornoki Program szerinti bérezés
A munkaerő toborzási és kölcsönzési terület gyakorlati részének megismerése
Tanulási, szakmai fejlődési lehetőség
Fiatalos, dinamikus csapat